top of page

Embraer Legacy 600/650

New York, geniş tuvalet alanı ve 13 yolcuya kadar yer gibi noktalara aktarmasız uçuşlar sunan Embraer Legacy, konforlu, göz alıcı ve iyi donanımlıdır. Bagaj alanı son derece geniştir ve çok uluslu şirket yöneticilerinden müzisyenlere ve spor takımlarına kadar herkes için popüler bir seçimdir. Geniş depolama alanı sayesinde kayak gezileri için de mükemmeldir.

Embraer Legacy 600650.PNG

Falcon 900

5.000 mil yukarı uçuş aralığı ve hafif ve havadar kabini ile Falcon 900, etrafındaki en popüler charter jetlerinden biridir. Tüm koltuklar tamamen ayarlanabilir ve bazıları uzun mesafeli uçuşlar için yatağa dönüştürülebilir.

Falcon 900.PNG

Falcon 2000

Esnek, ferah ve konforlu Falcon 2000, daha uzun uçuşlar için mükemmel olan yüksek performanslı çok yönlü bir cihazdır. Tüm koltuklar kolayca yataklara dönüştürülebilir ve düzen, 10 kişiye kadar rahatça tutacak şekilde yapılandırılabilir, bu da onu hızlı ve güçlü olduğu kadar pratik hale getirir.

Falcon 2000.PNG

Challenger 605

0.82 mach en yüksek hızlara ve oradaki en geniş kabinlerden birine sahip olan Challenger 605, deneyimli hava yolcuları tarafından sıkı bir favori. Büyük pencereler ve hafif, havadar bir kabin alanı, bu ağır jeti bir uçaktan daha iyi donanımlı bir oda gibi hissettiriyor. Yemek yemek, uyumak, çalışmak ya da parti yapmak isteyin, Challenger 605'ten daha iyi olamaz.

Challenger 605.PNG
bottom of page