top of page

HAVAYOLU PETROL VE GAZ TAŞIMA

Petrol ve Gaz endüstrisi için bir hava taşımacılığını yönetmek ve yürütmek, söz konusu tehdit nedeniyle çok hantal ve riskli bir süreç olabilir. Petrol ve gaz taşımacılığı yapan herhangi bir kiralama şirketinin, A'dan Z'ye kadar süreci iyi bilen ve bu tür hava yüklerini düzenleme konusunda deneyimli ve sertifikalı uzmanlara sahip olması gerekir.

Mertair kargo ekibi, süreci hızlandırmaya yardımcı olmak için kapsamlı teknik uzmanlığa ve dünya çapında uçak ve insan ağına sahiptir.Kuyu başlıkları, valf üniteleri ve diğer büyük ölçekli ekipmanlardan, küçük bileşenlere ve tehlikeli malzemelere kadar, teslim alınan adresten teslim edilecek adrese kadar kargonuz için en makul uçak seçeneği ve diğer lojistik destekçilerimiz ile sevkiyatı tamamlarız.

Mertair merkez ofisi İstanbul da bulunan ve Türk havacılık sektöründe uzun yıllar görev almış deneyimli kadrosu ile dünya çapında profesyonel anlamda uçak kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.​​​

 

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve Mertair'in neler sunabileceğini görmek için lütfen +90 533 5944921 nolu telefon veya  sales@mertair.com adresinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page