top of page
Havayolu Tehlikeli Madde Taşıma
Hava Kargo Tehlikeli Madde Taşımacılığı

HAVAYOLU TEHLİKELİ MADDE TAŞIMA

Tehlikeli madde taşımacılığı yasal normlar çerçevesinde ilerleyen bir süreçtir. Bundan ötürü1 Mert Jet olarak havayolu tehlikeli madde taşıma konusunda gerekli olan tüm belgelere sahip bir şekilde, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte hızlı ve güvenli olarak tehlikeli madde sevkiyatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Söz konusu maddeler özellikle tehlikeli olarak adlandırıldığında pek çok müşterinin aklında soru işareti kalmaktadır. Bu gibi ürünlerin sevkiyatının da genellikle hava yolu üzerinden gerçekleştirilmesi yine müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir. Çünkü tehlikeli maddelerin kara yolu veya deniz taşımacılığında kargolanması içerdiği risk yüksekliği bakımından istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır. Açıklamak gerekirse hava yolu taşımacılığı, diğer türler arasında kaza riski ve sorun riski en az olan taşımacılık türüdür. Bizler de bunu biliyor ve bunun sonucunda son teknoloji ile üretilmiş, donanımlı ve güvenlikli uçaklarımız ile tehlikeli yüklerinizin taşımacılığını gerçekleştiriyoruz.

Havayolu Tehlİkelİ Madde Taşımacılığı

Firmamız uzun yıllardır havadan tehlikeli yük taşıma sektörü içerisinde hizmet sunmaktadır. Bundan dolayı6 da çoğu müşteri tarafından taşımacılık alanında tercih edilen ilk seçenek olmaktadır. Hal böyle olunca bizler de alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile tüm güvenlik önlemleri kapsamında taşımacılık işlemini gerçekleştirme konusunda her geçen gün kendimizi ilerletmekteyiz.

Söz konusu hava kargo tehlikeli madde taşımacılığı olduğunda donanımlı ekibimiz ve özel kargo uçaklarımıza güvenebilirsiniz. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz tüm prosedürler tamamen yasalar içerisinde olup, eksikliği halinde zaten müşterilerimizi bilgilendirmekte ve eksikler tamamlandıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. En önemlisi, sizlerin memnuniyeti ve ekip arkadaşlarımızın sağlığıdır. Bu nedenle firmamız hiçbir güvenlik önlemini atlamadan hizmet sunmaktadır.

Havayolu Tehlİkelİ Yük Taşıma

İstanbul merkezli olarak kurduğumuz firmamızda şimdilerde KKTC ve Bursa şubelerimizi de ekleyerek daha geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Kısacası küresel olarak tüm bilgi ve yetkilere sahip bir firma olarak her daim sizlerin iyiliği için çalışıyor ve bu anlamda da her geçen gün hizmetlerimizin etki alanını genişletiyoruz.

Yurt içi veya yurt dışı olarak gerekli izinler alındığı takdirde her türlü yasal tehlikeli maddenin taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda sizler de havayolu tehlikeli madde taşıma hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page