top of page

SPORTİF UÇAK KİRALAMA

Sportif Uçak Kiralama

Sportİf Uçak Kİralama

 

Mert Jet olarak her türlü spor takımının taşımasını gururla gerçekleştirmekte ve bu anlamda uzun yıllardır sunduğumuz sportif uçak kiralama hizmetimiz ile öne çıkmaktayız. Firmamız her anlamda spor gruplarının ülke içi ve dışı olarak taşımacılığını gerçekleştirmekte ve böylelikle gruplar için tüm gereklilikleri sunmaktadır. Söz konusu spor olduğu zaman artık bizlere güvenebilir ve kendinizi, oyuncularınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Uzun yıllardır havacılık sektöründe hizmet veren firmamız ile en konforlu ve ayrıcalıklı seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

Her takım üyesi, konforlu ve sağlıklı bir şekilde seyahati hak etmektedir. Bu nedenle firmamız da tüm gruplara bu seçeneği sunmakta ve uzman personelleri ile oyuncuların ve yöneticilerin tüm gereksinimlerini seyahat içerisinde karşılamaktadır.

Sportİf Özel Uçak Kİralama

İlk olarak firmamızın sunduğu futbol takımı özel uçak kiralama hizmetini açıklamak gerekirse hangi ligden ve takımdan olursa olsun yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizi, sporcuların talepleri ve yemek düzenleri kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Bunun yanında basketbol takımı kiralık özel uçak ve voleybol takımları için kiralık uçak hizmetlerinde de gümrükten geçiş kolaylığı, rahat ve konforlu koltuklar, eğlence odaları gibi pek çok seçeneği bulunan uçaklarımız ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sağlamaktayız.

Bu konuda son olarak bahsedeceğimiz bir hizmetimiz de talepleriniz doğrultusunda seçme imkânınızın bulunduğu dört farklı kategorideki jet ve uçaklarımızdır. Bu anlamda dilerseniz hafif, orta boyutlu jetlerimizi seçerken, bunun dışında da ağır veya uzun menzilli uçaklarımızdan da seçim yapabilirsiniz.

Spor Kulüplerİ Özel Uçak Kİralama

İstanbul merkezli olarak kurulan ve sonrasında Bursa ve KKTC şubeleri ile de hizmet vermeye başlayan firmamız ile sizler de ayrıcalıklı hizmetin keyfini sporcularınıza yaşatabilir, idman veya maçları için gerçekleştirdiğiniz seyahatlerde sunduğumuz özellikler ile onların motivasyonları arttırabilirsiniz. Özellikle VIP hizmetlerimizin de bulunduğu grup uçaklarında sporcularınız oldukça rahat edecek ve maçlarında beklediğiniz performansı gösterebilecektir.

Bu kapsamda futbol, hentbol, su topu, basketbol, voleybol takımı kiralık jet hizmeti almak için sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve hem eğlenceli hem de konforlu seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz.

bottom of page