top of page
Hava Kargo Taşımacılığı
Hava Kargo Ağır Yük Taşıma

HAVA KARGO TAŞIMACILIĞI

Mert Jet ailesi olarak sizler için hava kargo taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Böylelikle sizler de güvenli, konforlu ve kaliteli olarak kargolarınızın ilgili lokasyonlara ulaşmasının rahatlığını yaşıyorsunuz. Merkez İstanbul olarak kurulduğumuz günden bu yana sunduğumuz hizmetlerde hep kurumsal ve profesyonel şekilde işlem gerçekleştirdik. Şimdilerde KKTC ve Bursa’ da bulunan şubelerimiz ile kargo taşımacılık ve özel jet kiralama hizmetlerimizi büyüterek devam ettiriyoruz.

Firma olarak sizlerin hizmetine sunduğumuz en az on üç farklı boyutta, özellikte ve modelde kargo uçağımız mevcuttur. Böylelikle sizler de bu uçaklarımız arasında yükünüze en uygun olan ile seçim yapabilir ve kara yolu ile gerçekleştirilmesi zor olan ağır yük taşımacılık hizmetlerini, firmamızdan talep edebilirsiniz.

Büyük Boyutlu Kargo Taşımacılığı

Firmamızın hem özel jet hem de hava kargo hizmetlerini sunduğundan bahsetmiştik. Özellikle hava kargo taşımacılığı konusunda sağladığımız hizmetlerden olan havayolu ağır kargo taşıma ile hem maliyetten, hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmaktayız. Bu anlamda firma olarak petrokimya, inşaat, metaller, endüstriyel ve nakliye ekipmanları bunun yanında da madencilik gibi tüm ürünlerin hava kargo olarak ilgili destinasyonlar arasında taşınmasını sağlamaktadır.

Firmamız yüksek ağırlıkta olan kargo ürünlerini hızlı ve güvenli olarak ilgili adreslere ulaştırmakta üstelik bunları yaparken de karayoluna göre çok daha uygun fiyatlı bir hizmet sunmaktadır. Genel olarak sunduğumuz hizmetlerde de askeri araçlar, vinçler, arazi araçları, havacılık sanayi ekipmanları ve parçaları, elektrik jeneratörleri gibi ağır ve büyük hacimli kargolarınızın taşımasını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda bu kargolarınızı da talep ettiğiniz adresten alarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Hava Kargo  Ağır Yük Taşımacılık

Özetle firmamız Türkiye ve yurt dışı olarak her türlü destinasyon arasında kaliteli, güvenli ve profesyonel ekipler ile birlikte çalışarak, yük taşıması gerçekleştirmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana da her daim müşteri memnuniyetini önemseyerek adresten teslim şekilde işlemlerimizi yürütmekteyiz. Bundan ötürü ülkemizde uluslararası hizmet veren sayılı jet kargo firmaları arasında yer almaktayız. Son olarak sizler de güvenlikli ve kaliteli bir şekilde hava kargo ağır yük taşıma hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page