top of page
Kurumsal Jet Kiralama

KURUMSAL JET KİRALAMA

​Mertjet, kurumsal jet kiralama hizmetleriyle müşterilerine konfor, rahatlık başta olmak üzere birçok farklı avantajlar sağlar. VIP müşteriler - seyahat ve şirketler için seyahatleri yeniden tanımlıyor.

Tercih ettiğiniz havaalanı konumundan dünyanın birçok havaalanına uçabilen hafif, orta gövde ve uzun menzilli iş jetlerimiz ile üst düzey yöneticilerinize ve misafirlerinize özel uçuş organizasyonları ve VIP seyahat konusunda uzmanız.

Özel uçak kiralama sektöründe hizmet veren firmamız, kurumsal özel jet uçak kiralama hizmetini birçok seçenekte sunar. Hava yolu ulaşımınızı 7/24 avantajlı uçuşlarla destekliyoruz. Jumbo jetler yanında özellikle küçük pervaneli uçaklarla da hizmet vermekteyiz. Kurumsal uçak kiralama seçenekleri arasında;

Grup uçak kiralama
Sportif uçak kiralama
Konferans ve etkinlikler
ACMI kiralama

Yukarıda belirttiğimiz uçuş seçeneklerinden her biri ulaşımınızı ekonomik olarak tamamlamanızı sağlayacaktır. Türk havacılık sektöründe deneyimli bir ekiple kusursuz bir hizmet anlayışına sahibiz. Aynı zamanda uçuş keyfinizi en üst seviyeye taşıyacak olan jet uçaklarımız özel tasarımlarıyla konfor alanınızı genişletir. Bununla birlikte her uçuşta istediğiniz lokasyona ulaşımınızı en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca uzun dönem uçak kiralama olarak bilinen ACMI seçeneğiyle de müşterilerimizin aralıksız ulaşımını sağlıyoruz.

Kurumsal Jet Kİralama Avantajları Nelerdİr?

​Birçok kurumun tercih ettiği havacılık hizmeti, uluslararası lokasyonlarda da aktif olarak rol oynar. Ulaşımda zamanı en kısa süreye indirerek keyifli bir uçuş deneyimi sunmaktayız. Kiralık kurumsal jet uçak tercih eden müşterilerimiz, bunun dışında sportif geziler için de ulaşım hizmeti isteyebilir. Her sporcunun müsabaka sürecinde istediği lokasyona güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Bununla birlikte konferans etkinlik süreçlerinde de görüldüğü gibi deneyimli kadromuzla profesyonel havacılık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca kurumsal jet kiralama hizmetinin birçok avantajlı yanı mevcuttur. Bu avantajlar arasında;

Kurumsallık gerektiren gizlilikle güvenlik
Konforlu, lüks bir seyahat 
Zamanlamanın önemini yolcularını kısa sürede gidecekleri noktaya ulaştırarak ortaya koyar
Toplu yapılan seyahatlerin ekonomik olması
Özel yiyecek içecek hizmeti 
İnternet erişimini 
Telefonla görüşme desteği

şeklinde sıralayabiliriz.

Kurumsal Jet Kİralama Kullanım Alanları

Tercih edilen kurumsal jet kiralama hizmetinin yanında özellikle birçok destinasyona kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Üstelik uluslar arası uçuş hizmetiyle istediğiniz ülkeyi tercih etmekte de özgürsünüz. İş seyahatleriniz için özel uçak seçimi yaparak konforunuzu ayrıca yüksek tutmaktayız. Bu sayede istenen kişi sayısına göre geniş kapasiteli uçaklarla ulaşımınızı destekliyoruz. Örneğin uluslararası iş toplantıları, konferans, konser gibi konular kapsamında kiralama imkanı sunuyoruz Tercih edilen kiralama alanlarının yanında özellikle sınır tanımayan lokasyon seçeneği de mevcuttur. Kiralık kurumsal jet uçak hizmeti verirken öncelikle müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Yolcu konforunu ön planda tutarak uçaklarımızdaki imkanlara da önem vermekteyiz. Profesyonel hava yolu ulaşımını destekleyen MertJet sayesinde hem ekonomik hem de kısa sürede ulaşım imkanı bulabilirsiniz.

bottom of page