top of page
Ambulans Uçak Kiralama

​AMBULANS UÇAK KİRALAMA

 

MertJet olarak donanımlı sağlık ekibimizle istediğiniz destinasyona ulaşmanız için ambulans uçak kiralama hizmeti veriyoruz. Bununla birlikte alanında uzman sağlıkçılar eşliğinde istediğiniz noktaya varış imkanı sunmaktayız. Üst seviye uçak taşımacılığını sağlayan ekibimiz sayesinde öncelikle kapsamlı bir hizmet ağına sahibiz. Kullandığımız ambulans uçaklar, ileri teknolojiyle üretilmiş olup aynı zamanda her branşta hava ambulans ekibinden oluşmaktadır. Ambulans jetimiz geniş kabin, yoğun bakım ekipmanları, gelişmiş güvenlikle birlikte ayrıca steril tıbbi ekipmanlardan oluşur. Bunun yanında kabin basınç sensörüyle de güvenli bir uçuş performansını desteklemekteyiz. Entübasyon sistemleri, elektrik sistemi, aspiratör ve uçaklara uyumlu olan sedye kullanımımızda mevcuttur.

 

HAVA AMBULANSI KİRALAMA


​Yapılacak her uçuşu öncelikle emniyetli, güvenilir kılmak için donanımlı teknik ekipmanlara sahibiz. Özel jet kiralama avantajlarından üstelik ek bir ücret ödemeden de faydalanabilmenizi sağlıyoruz. Kısacası uçuş hizmetimizden yararlanırken ambulans uçaklarımızda sunduğumuz avantajlar;

İstenilen tarihlerde uçuş programı
İnternete erişim, telefonla görüşme
Ayarlanabilir koltuk, yatak
En hızlı şekilde ulaşım
Yüksek donanımlı tıbbi ekipman desteği
Doktor desteği
Güvenli uçuş imkanı

Uçağın alçalma, yükselme basıncını belirleyerek hangi sürede varabileceğini detaylıca aktarıyoruz. Bu sayede istediğiniz süre içerisinde hastanın sorun yaşamadan ulaşımını gerçekleştirmekteyiz. Kiralık ambulans uçak hizmeti verirken ulaşımını sağlayacağımız hastaların istediği yere güvenle ulaşması için profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Yurtdışına ulaşım gerekiyorsa hasta ve yakınının pasaport bilgileri ile müracaat edilmesi gerekir. Hastanın durumuna göre sadece bir refakatçi alınabilmektedir. Hastaya havadayken uygulanması gereken bir işlem olabileceği için doktor ekibimiz tarafından raporu istenmektedir. Herhangi bir alerjik durumunun mevcut olup olmadığı önceden öğrenilir. Önemli durumlara uygun olarak hazırlanmış uçaklarımızın iç tasarımı, ekipmanı profesyonel bir uçuş için yeterlidir. En önemlisi de kısa sürede ulaşım sağlayacağınız jet uçaklarımız özellikle iç tasarımıyla evinizdeymiş hissi verecek rahatlığı oluşturur. Acil ambulans uçak kiralama sayesinde özellikle her hastanın ulaşımı istenilen lokasyona kısa sürede yapılmaktadır.

KİRALIK Ambulans Uçak
 

​Acil durumu olan hastaların ulaşması için tercih edilen firmamız iki farklı uçuş gerçekleştirir. Bireysel uçuşların yanında kurumsal firmalar için de ulaşım desteği verilmektedir. Özellikle sağlık kapsamında yapılacak olan uçuş tercihi istenilen destinasyona kolayca ve teknik destekle varmanızı sağlar. Ekonomik ulaşımı destekleyen jet firmamız, özetle tercih edilen uçuş konforunu en iyi şekilde desteklemektedir. Hastalar için tüm tedbirleri alarak güvenli bir şekilde yolculuk sağlamaktayız. Yolcu koltuğunda ki bir kısım koltuklar sedye haline getirilerek hastanın konforu ön planda tutulur.

Ambulans uçağın kullanım alanları ise;

Yoğun bakım hastalarının tıbbi nakli
Acil sağlık personeli taşıma
Organ nakli
Yaralı veya hasta bireylerin nakli

Hava ambulansı sayesinde hastaları bekletmeden hızlı bir şekilde transfer işlemini gerçekleştirmekteyiz.  

bottom of page