top of page
Havayolu Parsiyel Taşımacılık
Parsiyel Yük Taşımacılığı

HAVAYOLU PARSİYEL TAŞIMACILIK

Havayolu taşımacılığında ülkenin sıklıkla talep edilen firmalarından olarak havayolu parsiyel yük taşıma alanında da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Böylelikle sizler de yükleriniz bir uçağı doldurmayacak olsa bile hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet almanın tadını çıkarabiliyorsunuz.

Parsiyel taşıma günümüzde sıklıkla talep edilen ve hem enerji, hem yakıt hem de maliyet açısından oldukça kârlı olarak görülen bir uygulamadır. Bundan ötürü bizler de profesyonel ve kurumsal olarak hizmet sunduğumuz firmamız ile kargolarınızın hızlı bir şekilde ulaştırılması için havadan parsiyel yük taşıma hizmetimize ağırlık vermekteyiz. Başka bir deyişle hem global olarak enerji kaybı ve yakıt tasarrufu adına çevre dostu şekilde bir taşımacılık gerçekleştirirken hem de sermaye olarak siz değerli müşterilerimizin uygun fiyatlar ile hizmet almanızı sağlıyoruz.

Havayolu Parsİyel Yük Taşıma

 

Firmamız, dilerseniz yurt içi dilerseniz de yurt dışı olarak hava parsiyel kargo taşımacılığı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede sizler de bizlerle çalışarak hızlı ve güvenli şekilde parsiyel kargolarınızın iletimini gerçekleştirebilirsiniz.

Parsiyel taşıma dendiğinde açıklamak gerekirse aynı loksayona giden veya aynı güzergâh üzerinden ulaştırılacak olan farklı müşterilerimizin kargolarınız, tek bir uçak ile ilgili destinasyonlara ulaştırmak olarak söyleyebiliriz. Özetle hem uygun fiyat hem de çevreci bir yaklaşım ile kargo taşımacılığı olduğu söylenebilir.

Özellikle parsiyel taşımacılığı çabuk bozulan, tehlikeli maddeler, hızlı ve zamanında teslim edilmesi elzem olan kargo ürünleri söz konusu olduğunda tercih edebilirsiniz. Bu anlamda ağırlık ve tip önemsiz olmaksızın uzman ekip kadromuz taşımacılık anlamında ne kaliteli şekilde işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Havayolu Parsİyel Kargo Taşımacılığı

Kısacası Mert Jet olarak, kargo ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde gideriyor ve bunu yaparken de uluslar arası olarak çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sağlam temeller ve kurumsal anlayış ile sizlere kargo taşımacılığı sunarken bunun yanında özel uçak ve jet kiralama hizmetlerini de güvenli ve kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Bu kapsamda sizler de havayolu parsiyel taşımacılık hizmeti ile ilgili bilgi almak isterseniz sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizden bizleri arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Havayolu parsiyel taşımacılık sizlere en kıymetli değer olan zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlar. Zaman çok değerli bir olgudur. Özellikle günümüz iş dünyasında zamanın nasıl geçtiğini yoğun iş temposundan dolayı çoğu zaman kavrayamıyoruz. Zamanın bu denli hızlı aktığı ve nakitten dahi daha değerli olduğu bir dönemdeyiz. Atalarımızın da dediği gibi "Vakit nakittir" sözünün ne kadar kıymetli ve doğru bir söz olduğunu bugün çok daha iyi anlıyoruz.

Yükünüz için zamanın öneminin farkındayız. Kargolarınızı ulaşacakları noktaya en hızlı ve güvenli koşullarda ulaştırmak için çabanızı görüyoruz. MertJet olarak dünya geneline her gün parsiyel hava kargo taşımacılığı hizmetlerimiz mevcuttur. Yüklerinizi göndermek istediğiniz noktalara en hızlı şekilde ulaştırmak için hava kargo mükemmel bir seçenektir. Bundan dolayı acil ulaşması gereken, çabuk bozulabilen, tehlikeli madde içeren ya da ekonomik değeri yüksek eşyalarınızı güvenle jet hızında istediğiniz yere taşıyoruz. Tüm bu gerçekler ışığında kargolarınızı taşıtmak için en iyi seçenek durumundayız.

Mert Jet Parsİyel Taşımacılık

Parsiyel hava kargo network ağımız dünyanın her noktasını kapsamaktadır. Böylece en uzak mesafelere dahil yüklerinizi kiralık jet hava kargo hizmetimizle ulaştırıyoruz. Havalimanından havalimanına, kapıya teslim veya daha farklı bir taşımacılık taleplerinize göre kargolarınızı size getiriyoruz.

Taşınacak yüklerinizin ağırlığı, büyüklüğü, niteliği her ne olursa olsun, taleplerinize en uygun hava taşımacılık alternatifini sunmayı garanti ediyoruz.

MertJet merkez ofisimiz İstanbul'da bulunmaktadır. Türk havacılık sektöründe uzun senelerdir faaliyette bulunan çok deneyimli bir kadroyla hizmet veriyoruz. Parsiyel hava taşımacılığı firmamız, tüm dünya genelinde profesyonel olarak jet uçak kiralama hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

bottom of page