top of page
Konferans ve Etkinlikler İçin Uçak Kiralama

KONFERANS ve ETKİNLİKLER İÇİN UÇAK KİRALAMA

Konferans ve etkinlikler gerekli ve eğlenceli durumlar olsa da bu gibi durumlar kapsamında gerçekleştirilen seyahatler sıkıcı olabilmektedir. Bu durumda konferans uçak kiralama hizmetimizden yararlanarak hem kendinizin hem de birlikte seyahat ettiğiniz iş arkadaşlarınızın konforunu ve eğlencesini ön planda tutabilirsiniz. Böylelikle konferansa veya etkinliğe yol yorgunluğu olmadan sağlam bir bünye ile katılma şansını da yakalayabilir ve programlarda daha verimli olabilirsiniz.

Mert Jet olarak uzun yıllardır havacılık sektöründe hizmet veren firmamız bundan böyle konferans kiralık uçak hizmeti de sağlayarak iş seyahatlerini eğlenceli hale getirmekte ve %100 müşteri memnuniyeti kalite anlayışı ile ilk olarak konfor ve güvenliği ön plana çıkararak hizmet sunmaktadır.

Konferans Uçak Kiralama

Acil katılmanız gereken bir konferans olduğunda tarifeli uçaklarda yer bulamayabilirsiniz çünkü bu seferler önceden planlanması gereken durumları içermektedir. Bunun yanında bu gibi acil durumlarda hiç talep etmediğiniz koltuklarda oturma ve geç kalma gibi istenmeyen olaylar ile de karşılaşabilirsiniz. Fakat artık böyle durumlar için endişelenmenize gerek yok. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile uzun yıllardır sunduğumuz bu hizmeti şimdi de sizler ile buluşturuyor ve başka bir deyişle ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz.

Dilerseniz bireysel, dilerseniz de grup olarak tercih edebileceğiniz toplantı jet kiralama hizmetimizde yolculuk esnasında rahatlığınız, eğlenceniz ve ayrıcalıklı hissetmeniz için özel olarak sizler ile ilgilenen ekip arkadaşlarımız ile konforu yakalayacaksınız.

Etkinlik Uçak Kiralama

Firmamızın sizler için sunduğu etkinlik kiralık jet kapsamında dört farklı kategoride jet ve uçaklarımız mevcuttur. İlk olarak hafif ve orta boyutlu uçaklarımızdan bahsedecek olursak daha kısa menzillerde ve az kişi ile yapılacak yolculuklar için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında ağır ve uzun menzilli jetlerimizde ise daha uzun menzilli uçuşlar, eğlence salonları ve VIP hizmetlerini bulabilirsiniz.

Bizler İstanbul merkezli olarak kurduğumuz firmamızı şimdilerde KKTC ve Bursa şubelerini de yanımıza alarak, her geçen gün daha ileriye taşımakta ve bu anlamda da hizmet kapasitemizi kurumsal olarak geliştirmekteyiz. Sizler de etkinlik uçak kiralama hizmetimiz ile ilgili bilgi almak veya talepte bulunmak için ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

bottom of page