top of page
Canlı Hayvan Taşımacılığı
Canlı Hayvan Taşıma

CANLI HAYVAN TAŞIMACILIĞI

Mert Jet olarak havayolu canlı hayvan taşımacılığı hizmetini tüm titizlik ile ele alıyor ve bu süreç kapsamında yapılması zorunlu olan tüm gereklilikleri sağlıyoruz. Böylelikle çiftlik hayvanlarının ve evcil hayvanların güvenli bir biçimde taşınmasını sağlıyoruz. Özellikle söz konusu canlı hayvan nakliyeolduğunda hem yasalarca belirlenmiş prosedürlere özen gösteriyor hem de hayvanların sağlığı için gereken önlemleri alıyoruz.

Firmamız sektör içerisinde bulunduğu uzun yıllardır canlı hayvan taşıma söz konusu olduğunda pek çok ülke ve şehir içerisinde taşımalar gerçekleştirmiştir.  Bu nedenle ekiplerimiz alanında uzman ve eğitimlidir. Bizler de tüm prosedürlere hâkim olarak ilgili süreçleri veteriner danışmanlarımız ile yürütmekteyiz. Bunun yanında bilmekteyiz ki, canlı hayvan taşımacılığı kargo türleri arasında sayılsa da insan taşımacılığı kadar güven ve önem arz etmektedir.

Havayolu Canlı Hayvan Taşıma

Hayvan taşımada, çiftlik hayvanı ve evcil hayvanlar uçak ile taşınabilmektedir. Fakat pek çok detayı olduğu için bu işlemi gerçekleştiren kargo firmalarının sayısı oldukça az olarak meydana çıkmıştır. Ancak firmamız tüm bu durumlara hâkim olarak hizmet sunmaktadır ve ülkemizde bu hizmeti veren sayılı güvenilir firmalar arasında yer almaktadır.

Bizler özetle at, koyun, keçi, domuz, inek gibi çiftlik hayvanlarının ve vahşi hayvanların sevkiyatını kiralık uçak hizmetlerimizle gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu işlemleri de uzman ekip arkadaşlarımız ile ilgili süreçleri göz önünde bulundurularak sağlamaktayız. Açıklamak gerekirse hayvanların güvenliği ve sağlığı için her uçuş öncesi uçağı temizlemekte, havalandırmakta, kabin basıncını buna göre ayarlamakta ve bunun dışında hayvanların düşmemesi için kafes ve bağlama tarzı önlemler almaktayız.

Hava Kargo Evcil Hayvan Taşımacılığı

Firmamız ekipleri ve yöneticileri olarak hava kargo canlı hayvan taşımacılığı anlamında tüm ekipmanlara ve bilgilere sahip bir şekilde hizmet sunmakta ve bu anlamda her geçen gün kendimizi yenilemeye devam etmekteyiz. Kısacası canlı hayvanlarınızın sağlığı ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ekiplerimiz ile kurumsal çözümler kapsamında hizmetler vermekteyiz. Çünkü bizleri ileri taşıyan her zaman sizlersiniz. Ekiplerimizin sunduğu ve bu zamana kadar Katar, Suudi Arabistan, Sudan, Irak ve Türkmenistan kapsamında gerçekleştirdiğimiz uçakla canlı hayvan taşımacılık hizmetleri için sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page