top of page
İnsani Yardım Taşımacılığı

İNSANİ YARDIM TAŞIMACILIĞI

Savaşlar, afetler gibi istenmeyen nedenler ötürü hepimizin insani yardımlara ihtiyacı olabilir. Bu sebeple bizler de Mert Jet olarak insani yardım taşımacılığı alanında hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki söz konusu insani yardımlar olduğunda olabildiğince hızlı ve acil şekilde ilgili sevkiyat ürünlerinin taşınması gerçekleştirilmelidir. Bundan dolayı bizler de elimizden gelen en hızlı şekilde anlaşmalı olduğumuz kurumlar kapsamında insani yardımları ilgili lokasyonlara ulaştırmaktayız.

Söz konusu insani yardım olduğunda kara veya deniz yolu ile ulaşım sağlamak vakit kaybı olabilmektedir. Ancak hava yolu ile taşıma gerçekleştirmek hızlı ve güvenli bir yol olarak sivil toplum kuruluşları ve yardım kuruluşları tarafından tercih edilmektedir. Başka bir deyişle insani yardımlar acilen ulaştırılması gereken ekipman ve malzemeleri içerdiğinden ötürü en hızlı olacak şekilde uçak yardımı ile firmamız ekipleri ile ulaştırılabilirler.

Havayolu İnsani Yardım Taşıma

Kurulduğumuz günden bu yana sunduğumuz hizmetler arasında havadan acil yardım malzemesi taşıma hizmetimiz sıklıkla talep edilen bir hizmettir. Bu nedenle bizler de bu yardım kapsamında gerçekleştirdiğimiz uçuşlarımızda eğitimli ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Pek çok uluslar arası yardım kuruluşu ve STK ile ortak paydada çalışan ekibimiz ile birlikte etkin ve hızlı çözümler sağlamaktayız.

Açıklamak gerekirse insani yardım kapsamında, taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz malzemeler genellikle, ağır ekipmanlar, araçlar, çadırlar, gıda malzemeleri, sağlık ekipmanları ve battaniye gibi ürünler olmaktadır. Bu kapsamda en hızlı şekilde malzemelerin ilgili destinasyonlara ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Hava Kargo İnsani Yardım Taşımacılık

İlk olarak İstanbul merkezli olarak kurulan firmamızda şimdilerde Bursa ve KKTC şubesini de ekleyerek yolumuza devam ediyor ve havacılık anlamında her türlü kiralama ve hava kargo işlemleri için sizlere yardımcı oluyor, kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Müşterilerimiz de her daim aldıkları hizmet kapsamından memnun kalıyor ve böylece de bizleri ülkede en çok tercih edilen firma haline getiriyor. İnsani yardım kapsamında da her daim en hızlı ve güvenilir hizmeti firma olarak sunmaktayız. Sizler de havayolu insani yardım taşıma hizmetimiz hakkında acil taleplerde bulunmak veya bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page