top of page
Kiralık Özel Jet

KİRALIK ÖZEL JET

Mert Jet, kiralık özel jet sektöründe yılların deneyimiyle sizlere en konforlu ulaşımı garanti eder. Pek çok farklı nedenden ötürü gerçekleştirilen jet kiralama özellikle iş insanları, gezginler, sporcular, yöneticiler ve müzisyenler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü jet ile yapılacak olan seyahatlerde özel kiralamalar genel olarak sık sık seyahat eden kişilerin konfor arayışı tarafından ortaya çıkmıştır. Firma olarak bizler de gerçekleştirdiğiniz tüm seyahatlerinizde konfor, rahatlık ve güvenliği bir arada sunuyor ve böylelikle özel jet kiralama konusunda ülkemizin önde gelen isimlerinden olmaya devam ediyoruz.

Mert Jet ailesi olarak sizler için sunduğumuz dört farklı kategoride özel jetlerimiz bulunmaktadır.  Açıklamak gerekirse hafif, orta boyutlu, uzun menzilli ve ağır jetler, uçuş mesafesi, menzili, yolcu sayısı ve konforuna göre farklılık gösterir diyebiliriz. İhtiyacınıza göre ekiplerimiz ile iletişime geçerek seyahatinize en uygun jeti seçme imkânına da sahipsiniz.

Yurt İçİ Jet Kİralama

Bizler firma olarak, yurt içi seyahatleriniz için farklı kategorilerden hafif jet ve orta boyutlu jetleri önerebilmekteyiz. Genel olarak kısa ve orta menziller için kullanılan bu jetler ile sizler de mesafe ve kişi sayısına göre konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz tarih ve saate, dilediğiniz jet ile başka bir deyişle tamamen taleplerinize uygun bir jet seçerek anında seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kısacası yurt içi seyahatlerinizde firmamızın sizler için sunduğu yurt içi jet kiralama hizmetimizden faydalanarak, uzun ve sıkıcı olabilecek bu yolculukları, rahat, konforlu, huzurlu ve güvenli şekilde geçirme imkânını elde edebilirsiniz.

Yurt Dışı Jet KİRalama

 

Profesyonel ve kurumsal olarak hizmet verdiğimiz kiralık jet hizmetimizde sadece yurt içi kapsamında değil, yurt dışı olarak da hizmet sunmaktayız. Bu kapsamda daha çok ağır jetleri ve uzun menzilli jetleri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanında jetlerimizin uzun seyahatleriniz için planlanmış olan eğlence salonları, yatağa dönüşen koltukları ve yalıtımlı iç mekân tasarımı ile sizler de hayatınızdaki en eğlenceli seyahati yaşayabilirsiniz.

Görüldüğü gibi firmamız ile çalışarak, seyahatleriniz sırasında elde edebileceğiniz pek çok avantaj bulunmaktadır. O halde yurt dışı jet kiralama hizmetimizi talep etmek ve fiyatlandırma hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan iletişi bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page