top of page

BEKLENTİLERİNİZİN ÖTESİNDE HİZMET

Özel Uçak Kiralama

Sık sık yurt içi veya yurt dışı seyahat gerçekleştiren iş insanları, sporcular, müzisyenler ya da tatilciler için özel uçak kiralama hizmeti gerekmektedir. Çünkü bu yolculuklar ne kadar sık olursa konfor arayışı da o kadar artmaktadır. Bundan ötürü bizler de Mert Jet olarak sevdiklerinizle, ailenizle, iş arkadaşlarınızda kaliteli, güvenli, konforlu ve ayrıcalıklı seyahat etmeniz için sizlere özel jet kiralama hizmeti sunuyoruz.

Sizlere sunduğumuz bu hizmet doğrultusunda pek çok avantajı elde edebilirsiniz. Örnek olarak kiralık uçak hizmetimiz ile zaman kaybı yaşamadan dilediğiniz tarih ve saate göre uçuşlarınızı özel olarak planlayabilirsiniz. Bunun yanında talepleriniz doğrultusunda sizler için özel hazırlanmış olan ikramlardan tüketebilir, bireysel veya tanıdıklarınız ile yolculuk yaptığınız için de rahatlık ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

 

ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETLERİ

 

Firmamız yurt içi olarak da hizmet sunmaktadır. Bu anlamda sahip olduğumuz ve sizler için özel olarak kiraladığımız daha kısa ve orta menzilli uçuşlar yapan uçaklarımız ile yurt içi özel uçak kiralama hizmetleri konusunda sizler de gönül rahatlığı ile seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açıklamak gerekirse hafif uçak olarak da adlandırdığımız bu kategorimizde farklı modellerimiz bulunmaktadır. Bu modellerin performansları ve yükseklikleri değişkenlik göstermektedir. Sitemiz üzerinden yapacağınız araştırmalar ile modellerimizi öğrenebilir bununla birlikte bizleri ayarak detaylı bilgi talebinde de bulunabilirsiniz.

 

Yurt Dışı Uçak KİRAlama

 

Özellikle yurt dışı seyahatlerinde uçak sıklıkla gerekmektedir. Sonuçta mesafeler oldukça uzundur ve bunun sonucunda da kara veya deniz ile ulaşım zaman kaybına neden olmaktadır. İşte burada bizler de yurt dışı uçak hizmetimizi sizler için sunuyoruz. Kıbrıs, İstanbul ve Bursa merkezli ofislerimizden şehirleri öğrenebilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki neredeyse her şehir için uçuş sağlamaktayız.

Yurt dışı seyahatleriniz genellikle iş, turistik amaçlı, kültürel amaçlı, sağlık amaçlı, spor ve müzik amaçlı olarak gerçekleştirilmektedir. Bizler de bu kapsamda sizler için her kategoriye ve uzaklığa uygun olarak farklı uçak modelleri sunmaktayız. Yine sitemiz üzerinden inceleme yaparak, sizler için en uygun uçağı seçebilir ve bizlere ulaşarak yurt dışı uçak kiralama hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

bottom of page